Przekaż 1% dzieciom z hospicjum!

Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie - pomóż nam pomagać chorym Dzieciom
Argument nie mam czasu to jeden z naszych ulubionych, kiedy najzwyczajniej w świecie nie mamy na coś ochoty albo faktycznie w codziennej gonitwie brakuje nam kilku godzin w dobie. Ale są rzeczy, które musimy zrobić, co więcej możemy przez to pomóc innym, którzy tak bardzo potrzebują Naszego wsparcia.
Swego czasu prosiłam Was o klikanie w niewielki bannerek - jak zwykle nie zawiodłyście, za co raz jeszcze bardzo mocno Wam dziękuję! Dzisiaj także przychodzę do Was z prośbą! Ogromną prośbą.  

Do końca kwietnia trwa rozliczanie się z 1% podatku, jeśli  macie możliwość (a może Wasi rodzice, przyjaciele, dziadkowie?) oddania 1% to przeczytajcie wiadomość dalej.

Czym jest Hospicjum? 
Celem pracy Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci jest poprawa jakości życia Podopiecznych, poprzez otoczenie ich specjalistyczną i troskliwą opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, duchową i socjalną. Dzięki tej opiece nasi Podopieczni mogą spędzić ostatnie dni swego życia w domu, a nie w szpitalu.

Krótko mówiąc - to miejsce, które zapewnia dzieciom fantastyczną opiekę w ich ostatnich dniach, tygodniach, miesiącach życia. Ale wiecie dlaczego przekraczając próg hospicjum człowiek zapomina o wszelkich problemach? Ponieważ "Uśmiech dziecka sprawia, że na tę chwilę znikają wszystkie problemy."  Tam tych uśmiechów nie brakuje! 
Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS:  0000265120 , co umożliwia przekazanie na jej rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby składające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe.
Więcej informacji możecie przeczytać tutaj. Między innymi  jak przekazać 1% oraz podstawowe zasady przekazywania 1%.


Niestety dla dzieciaczków w Hospicjum medycyna jest bezsilna - dlatego My pokażmy siłę serc! Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje, a potrafi zdziałać tak wiele!


Pamiętajcie,
POMAGANIE ŁĄCZY!
Powyższy film pokazuje działalność hospicjum!

Komentarze

 1. my już oddaliśmy... aż serce się kraje jak sie patrzy na takie zdjęcia :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale :) Przynajmniej tak możemy pomóc!

   Usuń
 2. To mnie jeszcze nie dotyczy, ale pokażę rodzicom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już się rozliczyłam, w tym roku przekazałam ten 1% na pomoc w leczeniu chorego chłopaka z mojego miasteczka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też bardzo ważny cel!
   Pozdrawiam. :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty